мітки

кіно режисери Олег Сенцов короткометражні фільми Україна короткий метр Андрей Тарковский українці video Канни Марина Врода про кіно foto Росія авторське кіно анонс трейлери українське українське кіно інтерв`ю відео рейтинги фестивалі фото Кінотавр Михайло Іллєнко Оскар актори анонси душевне кіно картинки кіногерої кінофестивалі новини фільми 2011 року 2012 Quentin Jerome Tarantino Youtube Ігор Стрембіцький Інтернет Андрей Звягинцев Антон тут рядом Вислови про кіно Олесь Санін аналітика весело видатні українці гумор кінорежисери нагороди огляд особистості отакеє-от прикол радянське кіно той що пройшов крізь вогонь фільм року "Agora" фільми 2009-го року "Агора" "Байдужість" "Мудаки" "Плем`я" "Турист. TheTourist" 19 січня 2011 рік 2015 2020 29 вересня Albert Lamorisse Alejandro Amenabar Benicio del Toro Chris Milk David Cronenberg Florian Henckel von Donnersmarck Forrest Gump Jim Carrey Jim Carrey. video Karl Frederik Lukas Moodysson Kathryn Bigelow Lars Von Trier Martin McDonagh Minaev Live Scarlett Johnansson Selma The Doors The Hurt Locker Tillsammans Universal Studio's Woody Allen whiteonwhite:algorithmicnoir «Крос» Іван Миколайчук Іван Сила Ігор Гарін Ірак Алексей Герман Біенале Валерия Гай Германика Володар Бурі Голівуд Гордонкіхот Гражданская оборона Девід Кроненберг Ева Суссман Егор Летов Жасминова революція Йоко та самураї Квентін Тарантіно Кетрін Біґелоу Лесь Подерев`янський Литвинова Любов Аркус Мирослав Слабошпицький Москва Назви своє ім'я Нікіта Міхалков Німеччина Одеса Олег Флянгольц Охлобыстин Петро Вескляров Познер Процес Севастопіль Сергій Зеркало Стівен Спілберг Твоє кіно ТойХтоПройшовКрізьВогонь Туніс Угорщина Франція Швеція алкоголь америкоси арт-хауз банально і гарно війна галерея голокост гран-прі гівно дебют дизайн документалістика дослідження думки з приводу дід Панас експеременти екшн есеї зйомки квитки в кіно книжки кіно про кіно кінотеатри ліві німе кіно німецьке кіно особистосі отримали по заслугам перемога першотравень податки подивився і раджу постери привітання прокат підсумки ресурси робочі російськомовний дубляж сайти світ кіно стрельнуло в голову стрічки успіх французьке кіно фільми 2000-го року фільми 2008 року фільми 2010 року хіппі шахи юбілей євреї ігнор інфографіка

понеділок, 25 лютого 2013 р.

Ніч “Оскарів”: тріумф “Арґо”, “Лінкольна” та Мішель Обами на "Оскарі

Джерело: Euronews




Ніч вручення премії “Оскар” – це завжди інтрига і сюрпризи. Втім, такого в історії кінонагороди ще не траплялося. Переможця у номінації “найкращий фільм” цьогоріч оголосила перша леді США. Мішель Обама у мерехтливій срібній сукні вийшла на прямий зв‘язок із Голлівудом з Вашингтона і назвала тріумфатором фільм “Арґо”.

Гостросюжетна драма про визволення американських заручників в Тегерані у 1979 стала дебютною режисерською роботою актора Бена Аффлека. Перенесена на екран реальна історія про ризиковану операцію ЦРУ також здобула нагороду за найкращі сценарій та монтаж. Отримуючи статуетку за свій дебют, Бен Аффлек віддав шану своєму конкурентові Стівенові Спілберґу.

“Лінкольн” останнього не дотягнув до “найкращого фільму” року. Однак роль 16-го президента США, який скасував рабство, принесла “Оскар” британському акторові Деніелу Дей-Льюїсу. Він встановив своєрідний “оскарівський рекорд”, ставши першим, хто здобув нагороду у цій номінації тричі.

Звання “найкращої акторки” отримала Дженніфер Лоуренс за роль у стрічці “Мій хлопець – псих”. Переможиця так розхвилювалася, що впала, підіймачись на сцену за своїм першим “Оскаром”.

Рекордсменом 85-ї церемонії вручення премії Американської кіноакадемії за кількістю статуеток став фільм “Життя Пі”. Він виборов чотири нагороди, зокрема, творця стрічки Енґа Лі визнали найкращим режисером.

А от у категорії “найкращий фільм іноземною мовою” несподіванок не сталося. Перемогу, як пророкували експерти, здобула стрічка австрійського сценариста і режисера Міхаеля Ганеке “Любов”. Це – історія про літнє подружжя, що переживає важку хворобу дружини. Весь сюжет розгортається у маленькій паризькій квартирі. До “Оскара” фільм вже отримав найпрестижніші нагороди в Європі.

Copyright © 2013 euronews

середа, 20 лютого 2013 р.

Ноги - атавизм



Відео з Ютуб-каналу: ivanerevan

В своём 10-минутном исследовании съёмочная группа пытается проникнуть в тайны одного из самых диких направлений экспериментальной медицины.

ГРАН-ПРИ, Приз гильдии Критиков и Киноведов, Приз зрительских симпатий на фестивале КИНОТАВР-2012 (короткий метр).

Фильм создан в рамках проекта Open Space - "Новые люди".
http://www.openspace.ru/mediathek/det...

Автор и режиссёр - Михаил Местецкий
Оператор - Тимофей Парщиков (при участии Артёма Полосатого и Марины Горностаевой)
Запись звука - Алексей Смирнов
Общая организация - Алексей Казаков

(вот тут ссылка на полную версию трека, звучащего на титрах. http://www.realmusic.ru/songs/269475/

Это наша с художником Валерием Чтаком "знаменитая" Гангста-оперетта "Реп для Ипсо")

неділя, 10 лютого 2013 р.

«Іван Сила» поїхав у Німеччину

Джерело: Гуртом

У 1928 році Івана Фірцака визнали найсильнішою людиною планети. Він виступав на Заході і перед королевою Британії, але в радянській Україні перебував в опалі – за сина, якого посадили за приналежність до ОУН. Тепер про “Івана Силу” зняли дитячий фільм. 10 лютого на стенді  Міжнародного Берлінського кінофестивалю відбудеться презентація стрічки Віктора Андрієнка “Іван Сила”.


Зйомки фільму “Іван Сила”, які тривали три з половиною місяці, проходили в Києві, Чернівцях, Кам’янці-Подільському та на Закарпатті – батьківщині головного героя, легендарного силача, якому і присвячена майбутня картина.

Режисер, актор і сценарист картини – Віктор Андрієнко. Його напарник з колись легендарного “Шоу Довгоносиків” Ігор Письменний теж писав сценарій і грає у стрічці. Стрічку продюсує дніпропетровець Володимир Філіппов, відомий за реалізацію фільму “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”.

Фільм знімається за мотивами книги Олександра Гавроша “Неймовірні пригоди Івана Сили”. Головну роль виконав чемпіон України з пауерліфтингу, артист американського цирку Дмитро Халаджі.

“Ми знімали хорошу історію про хорошого хлопця, – розповів режисер і актор Ігор Письменний. – Показували реальні життєві ситуації, в яких може опинитися кожен з нас, і шукали вихід – не просто правильний, а гідний”.

Дія фільму розгортається в Європі початку ХХ століття, тому всі до єдиного людини в кадрі, включаючи численну масовку, були одягнені в історичні костюми, надані для картини чеською студією “Баррандов”.

У фільмі немає декорацій – всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжній фортеці, в теперішньому цирку.

Крім того, і всі видовищні, всі силові трюки виконані у фільмі наживо. У картині можна буде побачити справжніх сажотрусів, унікальні ретро-автомобілі та ще багато атрибутів епохи, з якою нас розділяє практично ціле століття.

У фільмі знялися як вже відомі актори – Віктор Андрієнко (“Шоу довгоносиків”, “Велика різниця”), Ігор Письменний (“Шоу довгоносиків”), Лесь Задніпровський, Ольга Сумська, Борис Барський, Володимир Комаров (“Маски-шоу”), Богдан Бенюк – так і юні артисти, початківці свій шлях у кінематографі, а також ціла група українських спортсменів, чиї імена вже давно відомі за межами нашої країни, в тому числі Василь Вірастюк.

Бюджет фільму склав близько 16 млн грн. Профінансовано проект державною агенцією з питань кіно. “Іван Сила” – один з п’яти художніх фільмів, орієнтованих на дитячу аудиторію, які за підсумками конкурсу кінопроектів Держагентства України з питань кіно отримали 100% державне фінансування.

Планується, що в загальноукраїнський прокат фільм “Іван Сила” вийде вже на весняних шкільних канікулах.

Після зйомок фільму у рідному селі спортсмена Білки Іршавського району Закарпаття планують відкрити музей Івана Фірцака.

Іван Сила (офіційний трейлер) для Берлінського кінофестивалю

Книгу “Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу” можна замовити на сайті видавництва.
Фейсбук сторінка фільму: http://www.facebook.com/IvanSila.StrongIvan