мітки

кіно режисери Олег Сенцов короткометражні фільми Україна короткий метр Андрей Тарковский українці video Канни Марина Врода про кіно foto Росія авторське кіно анонс трейлери українське українське кіно інтерв`ю відео рейтинги фестивалі фото Кінотавр Михайло Іллєнко Оскар актори анонси душевне кіно картинки кіногерої кінофестивалі новини фільми 2011 року 2012 Quentin Jerome Tarantino Youtube Ігор Стрембіцький Інтернет Андрей Звягинцев Антон тут рядом Вислови про кіно Олесь Санін аналітика весело видатні українці гумор кінорежисери нагороди огляд особистості отакеє-от прикол радянське кіно той що пройшов крізь вогонь фільм року "Agora" фільми 2009-го року "Агора" "Байдужість" "Мудаки" "Плем`я" "Турист. TheTourist" 19 січня 2011 рік 2015 2020 29 вересня Albert Lamorisse Alejandro Amenabar Benicio del Toro Chris Milk David Cronenberg Florian Henckel von Donnersmarck Forrest Gump Jim Carrey Jim Carrey. video Karl Frederik Lukas Moodysson Kathryn Bigelow Lars Von Trier Martin McDonagh Minaev Live Scarlett Johnansson Selma The Doors The Hurt Locker Tillsammans Universal Studio's Woody Allen whiteonwhite:algorithmicnoir «Крос» Іван Миколайчук Іван Сила Ігор Гарін Ірак Алексей Герман Біенале Валерия Гай Германика Володар Бурі Голівуд Гордонкіхот Гражданская оборона Девід Кроненберг Ева Суссман Егор Летов Жасминова революція Йоко та самураї Квентін Тарантіно Кетрін Біґелоу Лесь Подерев`янський Литвинова Любов Аркус Мирослав Слабошпицький Москва Назви своє ім'я Нікіта Міхалков Німеччина Одеса Олег Флянгольц Охлобыстин Петро Вескляров Познер Процес Севастопіль Сергій Зеркало Стівен Спілберг Твоє кіно ТойХтоПройшовКрізьВогонь Туніс Угорщина Франція Швеція алкоголь америкоси арт-хауз банально і гарно війна галерея голокост гран-прі гівно дебют дизайн документалістика дослідження думки з приводу дід Панас експеременти екшн есеї зйомки квитки в кіно книжки кіно про кіно кінотеатри ліві німе кіно німецьке кіно особистосі отримали по заслугам перемога першотравень податки подивився і раджу постери привітання прокат підсумки ресурси робочі російськомовний дубляж сайти світ кіно стрельнуло в голову стрічки успіх французьке кіно фільми 2000-го року фільми 2008 року фільми 2010 року хіппі шахи юбілей євреї ігнор інфографіка

четвер, 10 липня 2014 р.



Едвард Нортон, Девід Фінчер і Брет Піт на зйомках фільму "Бійцівстький клуб", 1999 рік.

вівторок, 8 липня 2014 р.

Олег Сенцов: до мене застосовували тортури та приниження

Джерело: Українська правда. Життя




Під час офіційного допиту в стінах Сімферопольського СБУ, до мене застосовували тортури та приниження, що мали на меті отримання свідчень проти керівництва Майдану та України, ніби то вони є замовниками злочинів.

Про це у понеділок, у Лефортовському суді у Москві заявив український режисер Олег Сенцов, якого обвинувачують у підготовці терактів в Криму та тримають під вартою в московському СІЗО, йдеться у сюжеті телеканалу "Дождь".

Він розповів, що його було затримано не 11-го, а 10-го числа і він став жертвою тортур та принижень. За словами режисера, після того, як він відмовився визнати керівництво країни та Майдану організаторами злочинів, йому повідомили, що він сам буде організатором злочинів у суді і перекваліфікували справу на більш тяжкі статті.

За його словами, він ніколи не був учасником Правого Сектора, не організовував жодних терористичних груп та терористичних актів на території Криму.

"Вважаю день 9-го травня святим для будь-якого слов'янина і будь-які монументи пов'язані з цим днем також вважаю недоторканими, тож звинувачення мене у спробах підриву цих монументів вважаю не лише необґрунтованими, а й образливими", - сказав він.

Олег Сенцов додав, що не визнає себе винним та не вважає себе організатором даних злочинів.

"Я вважаю свою справу сфальсифіковану політично, адже вона заснована на свідченнях двох підозрюваних, що були отримані спочатку внаслідок тортур, а нині вони вже не можуть від них відмовитися", - каже режисер.

Сенцов також заявив, що не планує жодних дій суїцидального характеру, адже такі погрози з цього приводу вже мав.

"Я також хочу висловити свій протест з приводу позбавлення мене громадянства України: я був і є громадянином України. Я не визнаю анексію Криму і військового захоплення РФ Криму і будь-які угоди, які нині підписує нелегітимне керівництво Криму вважаю недійсними. Я не кріпосний і не можу бути переданий разом із землею. Жодних заяв з приводу отримання російського громадянства я не писав", - розповів режисер.

Він також розповів, що під час неофіційного допиту до нього прикладалися різні предмети, що "скоріше за все, будуть додані до справи у якості речових доказів, бо на одних лише свідченнях далеко не заїдеш".

Як відомо, кінорежисера Олега Сенцова 11 травня в Сімферополі затримали співробітники ФСБ. Згодом його було доправлено до московської в'язниці "Лефортово".

28 травня, директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс повідомив, що 27 травня українська сторона одержала від РФ ноту, в якій стисло інформується, що українці підозрюються в організації терористичної діяльності, підготовці злочинів, незаконному придбанні і носінні зброї.

Він наголосив, що Україна вимагає звільнити своїх громадян, оскільки злочини, які їм інкримінуються, є "абсолютним абсурдом".

Перебийніс заявив, що Консульський відділ Посольства України в РФ направив додатковий запит ФСБ Росії про надання дозволу на зустріч Сенцова і ще двох затриманих українців з консульським працівником.

У понеділок, 7 липня Лефортовський суд Москви продовжив до 11 жовтня утримання під вартою українського режисера.

неділя, 29 червня 2014 р.

Я повинен був написати цей пост давно, але пишу його тільки зараз. На жаль, те, що тут написано актуально і сьогодні. Хто не знає, на фото Олег Сенцов, він талановитий український режисер. Нещодавно я бачив його дебютний фільм "Гамер". Це хороше українське кіно, трохи наївне, але талановите. Мені приємно, що в моїй країні є такі талановиті молоді режисери. Також Олег Сенцов почав знімати фільм "Носоріг", він уже був знайшов усі локації для цієї стрічки.

Але ФСБ вважає його терористом. В Криму його спецслужби заарештували саме за цією підозрою. Мені це видається абсурдом. Людина у якої є кіно не буде займатися тероризмом, бо у неї є кіно. Також у Олега є двоє дітей: син та донька. У сина, як кажуть в новинах, аутизм. Людина у якої є діти, не буде займатися тероризмом, вона буде займатися своїми дітьми. Особливо, сином у якого аутизм.

Прикро, що Олега спецслужби вважають терористом. Він - не терорист. Він - талановитий режисер і батько.

Ви маєте про це знати.


середа, 30 квітня 2014 р.

Мост Рекомендет

Завтра першотравень, а тому хочу порадити кілька хороших документальних стрічок про життя робочих.





Перша – це«Смерть робочого» (Workingman Death) режисера Міхаеля Ґлавоггера (Michael Glawogger) – вкрай реалістична картина про життя робочого люду в багатьох країнах. Починається фільм з історії українських шахтарів. Дивитися можна на ютубі тут:http://youtu.be/aeDMLBVCLSc Родзинка цього кіно в чітких, часом живописних кадрах, яка при суща багатьом фільмам професійних фотографів.







Інша картина – це «Блакитний Китай» (China Blue) режисера Міши Пеледа (Micha X. Peled) стрічка про те, звідки беруться ваші джинси.

Фільми доволі давні, але, ящо раптом ви їх не бачили – неодмінно подивіться.

Мір, Труд, Май :)